четврток, 18 април 2024

Со пластично шише удрен лекар од Клиничкиот центар Мајка Тереза

Објавено на

часот

Сподели

Вчера во 11.45 часот Н.Б.(42) од Скопје пријавил дека во Комплексот клиники Мајка Тереза, поточно во Ургентен центар, додека извршувал работни задачи како лекар, едно лице го удрило со пластично шише“, велат од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ