вторник, 5 март 2024

Со два ножа кај себе скопјанец ѝ се заканувал на поранешната сопруга

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ