четврток, 23 мај 2024

Скопјанка го натепала партнерот, тој во полиција пријавил по неколку дена

Вчера во 09.15 часот во СВР Скопје, 49-годишен маж пријавил дека на неколку дена претходно околу 00.15 часот на подрачјето на Центар бил физички нападнат со тврд предмет од неговата партнерка Ј.С.(48) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ