понеделник, 15 април 2024

Синови претепале мајка

Пеесет и двегодишна жена во неделата во полиција пријавила дека била претепана од синовите. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

Објавено на

часот

Сподели

„На 15.10.2023 во 16:00 часот во СВР Скопје, 52 -годишна жена пријавила дека на 14.10.2023 околу 21:00 часот во домот во скопско била физички нападната од нејзините синови Д.К. и А.К.“, информираат од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ