вторник, 5 март 2024

Син тепал мајка во гостиварско село

Полициски службеници на СВР Тетово Одделение за внатрешни работи Гостивар, вчера, околу 16 часот, го лишиле од слобода 37-годишниот М. Р. од гостиварско село.

Објавено на

часот

Сподели

Tој бил пријавен од 62-годишната мајка дека во семејниот дом физички ја нападнал.

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ