понеделник, 15 април 2024

Силното невреме од Хрватска и БиХ се префрли во Србија (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

На градилиште во Белград ветерот урнал кран, по што паднал уште еден. Засега нема информации за повредени.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ