сабота, 2 март 2024

Шалтерите за издавање документи во МРТВ и Беко работат и денеска

Министерството за внатрешни работи (МВР) информира дека денеска ќе работат шалтерите за издавање на готови документи во објектите во Беко и МРТВ во Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

„Шалтерите работат од 8 до 16 часот“, велат од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ