четврток, 20 јуни 2024

Се запали куќа во Долно Лисиче

Објавено на

часот

Сподели

Пожарот е изгаснат од противпожарната единица Скопје. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ