понеделник, 17 јуни 2024

Се тепале колеги во фирма во Чаир

Вчера во 10.00 часот во СВР Скопје, Ј.М.(21) од с.Никиштане, скопско, пријавил дека на работното место во приватна фирма на подрачјето на Чаир во Скопје бил физички нападнат од неговиот колега Ф.В.(19) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ