недела, 3 март 2024

Се тепале две жени во Скопје, една 67 друга 40 години

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.   

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ