петок, 21 јуни 2024

Родител пријавил наставник за физички напад на неговиот син

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ