четврток, 20 јуни 2024

Раздвижено утро на Богородица, народ се крена за Грција

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти АМСМ, на останатите гранични премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и излез од државата.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ