петок, 14 јуни 2024

Пукал во кучето на соседот

Објавено на

часот

Сподели

Според пријавеното, претходно К.В. пријавил дека неговиот сосед ги чува кучињата без надзор. Полициски службеници излегле на местото и од К.В. бил одземен пиштолот, а по целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ