четврток, 20 јуни 2024

Пронајдено тело на починат охриѓанец

Вчера во 15.10 часот, во СВР Охрид е пријавено дека во месноста Гумништа, атар на селото Брежани, општина Дебрца, бил пронајден починат 60-годишниот Љ.Р. од Охрид, извести СВР Охрид.

 

Објавено на

часот

Сподели

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итната медицинска помош од Охрид, а по наредба на јавен обвинител, телото е предадено за обдукција, додаваат од СВР Охрид.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ