петок, 21 јуни 2024

Пронајдена дрога кај 29-годишна гостиварка

Објавено на

часот

Сподели

Кај неа била пронајдена прашкаста материја и предмети со остатоци од прашкаста материја .

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ