недела, 23 јуни 2024

Приведен скопјанец кој побегнал од затвор

Објавено на

часот

Сподели

Тој бил баран по потерница за доиздржување затворска казна и поради бегство од казнено-поправна установа.

Лицето ќе биде спроведено во казнено-поправна установа за доиздржување на казната.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ