четврток, 13 јуни 2024

Приведен осуденик за издржување на затворска казна

Објавено на

часот

Сподели

Од МВР инфофмираа дека лицето било предадено во Казнено-поправната установа Затвор Тетово за издржување на казната.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ