среда, 12 јуни 2024

Приведен дилер од Виница

Објавено на

часот

Сподели

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена пријава по член 215 од Кривичниот законик.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ