недела, 14 април 2024

Претреси во Центар и Карпош, пронајдена дрога

Полицијата изврши претрес со судска наредба во два стана на подрачјето на Центар и Карпош, при што биле пронајдени и одземени кокаин, марихуана и две дигитални ваги, а од слобода била лишена Л.Ј. (54) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.
ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ