четврток, 23 мај 2024

Претепан вработен во казино во Скопје

Денеска во 00.20 часот во СВР Скопје, А.М.(41) од Скопје пријавил дека на вчера околу 23.50 часот, пред казино на подрачјето на Центар каде работел, бил физички нападнат од три лица, кои претходно имале забрана за влез во објектот.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ