среда, 12 јуни 2024

Пресметка на партнери во адвокатска канцеларија

Вчера во СВР Скопје 45-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 19 часот на работното место во адвокатска канцеларија на подрачјето во Центар била физички нападната од нејзиниот партнер И.К. (45) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ