четврток, 29 февруари 2024
Супер погодок, но не се брои

Прекрасен гол на Трајковски против Роналдо, за жал поништен поради офсајд! (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Македонецот имаше подобра оценка од Роналдо за овој меч, а постигна и фантастичен погодок кој за жал беше поништен поради ептен мал офсајд.

Акцијата со голот на Трајковски почнува на 0:50 од видеото со „хајлајтс“ од натпреварот.


 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ