среда, 19 јуни 2024

Повредено лице во рудник во Пробиштип

Објавено на

часот

Сподели

Увид бил извршен и се работи на расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ