петок, 1 март 2024

Поранешни сопружници се степале и пријавиле напад во полиција

Поранешни сопружници пријавиле во полицијата дека биле жртви на физички напад.

 

 

Објавено на

часот

Сподели

„Вчера 38 – годишен маж од Куманово пријавил дека бил физички нападнат од неговата 35-годишна поранешна сопруга. Подоцна и неговата поранешна сопруга пријавила дека и тој физички ја нападнал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, соопшти кумановската полиција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ