петок, 1 март 2024

Попладнево пред Собрание ќе има протест, полицијата времено ќе го регулира сообраќајот

Објавено на

часот

Сподели

МВР апелира до сите граѓани учесници во сообраќајот да се почитуваат наредбите кои ќе ги даваат полициските службеници.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ