понеделник, 17 јуни 2024

Подароци од Шаоми со купување на телефоните редми и редми нот

Искористете ја неверојатната понуда на Шаоми (Xiaomi) уште денес. Во периодот од 16 октомври дo 12 ноември со купување на уредите од серијата Redmi и Redmi Note, можете да добиете фантастични подароци.

Објавено на

часот

Сподели

На подарок Xiaomi Security Camera C300 и Mi Smart Air Fryer 3,5l

Со купување на моделите Redmi 12, Redmi Note 12 или Redmi Note 12S ја добивате иновативната Xiaomi Security Camerа C300.

Meѓутоа, доколку се одлучите за некој од следниве модели – Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro 5G или Redmi Note 12 Pro+ 5G на подарок ќе добиете Mi Smart Air Fryer 3,5l.

Серијата Redmi 12 нуди исклучителни перформанси и корисничко искуство

Redmi 12 ќе ве воодушеви со својот дизајн, перформансите и многуте функции. Благодарение на тројната AI камера од 50 MP ќе го снимите секој момент кој ќе изобилува со детали и бои. Ќе уживате во гледањето видео содржини со дисплејот од 6,79″ FHD+ 90Hz, а со батеријата од 5000 mAh, нема да морате да се грижите дали ќе може да го следи секој Ваш чекор.

Серијата Redmi Note 12 со подобрени карактеристики и софистициран дизајн

Новата серија Redmi Note 12 носи значителни подобрувања на клучните карактеристики кои се најважни за љубителите на овие уреди, како што се камерата, времетраењето на батеријата, брзината на полнење и дизајнот што е прилагоден за корисникот, а сето тоа по неверојатни цени. Оваа серија вклучува повеќе модели, секој достапен во различни мемориски варијанти, вклучувајќи Redmi Note 12, Redmi Note 12s, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro 5G и Redmi Note 12 Pro+ 5G, прилагодени на различните животни стилови и преференции.

Количествата производи се ограничени, затоа, сега е вистинското време за купување.

                                                                                                                  Комерцијален текст

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ