среда, 29 мај 2024

Починал во куќарка на паркинг

Д.С. (63) денеска рано наутро бил пронајден мртов на неговото работно место во куќарка на паркинг во скопската Општина Центар. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

Објавено на

часот

Сподели

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ