недела, 3 март 2024

По снегот деновиве не очекуваат темератури и до 17 степени

Објавено на

часот

Сподели

Во недела се очекуваат врнежи од дожд, а ветерот ќе се промени во северен. 

Минималната температура ќе се спушти до минус два, а масималната дневна ќе достиген 17 степени.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ