недела, 3 март 2024

По цела ноќ прекин, утрово сообраќајот на автопатот Скопје-Велес нормализиран

Објавено на

часот

Сподели

Сообраќајот беше во прекин од синоќа поради голем карпест одрон.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ