петок, 1 март 2024

Патниот правец Виничани – Градско ќе биде затворен за сообраќај во наредните два дена

Објавено на

часот

Сподели

Од Авто-мото сојузот на Македонија (АМСМ) информира дека сообраќајот на тој патен правец во наредните два дена ќе биде затворен од 8 до 18 часот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ