четврток, 13 јуни 2024

Паркирано возило почнало да се движи и тешко го повреди возачот

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил З.С., констатирани во Комплекс клиники „Мајка Тереза” во Скопје. Увид бил извршен од екипа на СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ