четврток, 22 февруари 2024
Серија А

Пандев доби овации, Џенова се врати во Серија А (ФОТО)

Објавено на

часот

Сподели

Џенова експресно се врати во Серија А, второто место беше заверено денеска со триумф над Асколи.

Гостин на мечот беше Горан Пандев кој доби овации од навивачите на Џенова и му беше подарен дрес од клубот.

s

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ