понеделник, 20 мај 2024

Паднал во отворена шахта во центарот во Скопје

С.К. од Скопје вчера паднал во отворена шахта на територијата на Општина Центар во Скопје и се повредил. Тој бил пренесен во здравствена установа за укажување на лекарска помош.

Објавено на

часот

Сподели

На местото на настанот излегле полициски службеници од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ