понеделник, 17 јуни 2024

Откријте различност со ИСМОД – бидете поинакви!

ИСМОД (ISMOD) ја најавува новата промотивна акција Откријте различност со ИСМОД – бидете поинакви (Discover Different with ISMOD – Be Different!), која нуди неверојатни попусти на најпопуларните и најпродаваните уреди ISMOD II Plus и ISMOD Nano.

Објавено на

часот

Сподели

Револуционерниот ISMOD II Plus може да се купи по неверојатна акциска цена од само 790 денари, наместо 2.590 денари. Исто како и нашиот компактен ISMOD Nano кој е достапен по промотивна цена од 440 денари, наместо 900 денари.

Оваа специјална понуда е достапна од 17 мај до 15 јуни и важи само во продажните места во Скопје сити мол и ГТЦ.

ISMOD е посветен на обезбедување висококвалитетни производи кои овозможуваат ново и различно искуство. Со овие производи, секој корисник има можност да го истражува и открива светот на модерните и иновативни технологии.

Не пропуштајте ја оваа ексклузивна понуда! Посетете ги продажните места во Скопје сити мол и ГТЦ и станете дел од заедницата на ISMOD денес!

За повеќе информации, контактирајте го нашиот ISMOD тим на 080033300 или посетете ја нашата веб-страница www.ismod.mk.

Комерцијален текст

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ