петок, 14 јуни 2024

Осуденик спроведен во затвор

Објавено на

часот

Сподели

Како што е наведено во соопштението од МВР, Џ.А. бил спроведен во Казнено-поправната установа Затвор Тетово за издржување на казната.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ