четврток, 20 јуни 2024

Од утре до 8 јули делницата Велес – Градско ќе биде затворена за сообраќај

Објавено на

часот

Сподели

Делницата ќе биде затворена поради асфалтирање, информираат од АМСМ.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ