четврток, 13 јуни 2024
Портокалова фаза

Од среда пеколни температури од над 40 степени

Објавено на

часот

Сподели

Утринската температура во Скопје и во јужните делови нема да се спушта под 20 степени.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ