понеделник, 4 март 2024

Објавена снимка од инцидентот со Пендиков во Охрид (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Обвинетиот Илија Спасески, кој е инаку наставник по професија, рече дека е невин. Тој се товари за омраза со тешки повреди.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ