сабота, 25 мај 2024

Обезбедувач на гинекологија во Чаир натепан од две лица

Вчера во 18.50 часот во СВР Скопје, Ж.Д.(60) од Скопје пријавил дека околу 13.00 часот на работното место како обезбедување во Јавна здравствена установа специјална болница по гинекологија и акушерство во Чаир бил физички нападнат од две лица.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ