петок, 19 април 2024

Новиот Џејсон Борн натепан во Тајван

Објавено на

часот

Сподели

Ѕвездата на најновото продолжение на „Мисија: невозможна“ шетал по барови на островот Пукет, но ноќта добила лош пресврт кога Ранер со своите пријатели влегол во еден од ноќните клубови.
Наводно на пријателот на Џереми, Ворасит Исара, генералниот менаџер на комплексот Сири Панва, му паднала чаша на подот на клубот, што ја предизвикало тепачката. Шестмина од вработените во ноќниот клуб ги нападнале Ренер и другарите, а Ворасит добил убоди во вратот и стомакот.
Сѐ уште не се знае дали актерот, кој ќе го глуми Џејсон Борн во најновото продолжение на серијалот, е повреден во инцидентот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ