вторник, 28 мај 2024

Нова авиолинија Скопје-Рига-Скопје

Летонската авиокомпанија „Ер Балтик“ од денеска почнува да лета на линијата Скопје-Рига-Скопје за време на летната сезона.

Објавено на

часот

Сподели

Од денеска до 30 септември македонската и летонската престолнина ќе бидат поврзани двапати неделно.

Билетите за новата авиолинија се достапни за резервација преку веб страницата на „Ер Балтик“, со цени почнувајќи од 89 евра за патување во еден правец.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ