недела, 14 април 2024

Нормализиран сообраќајот Градско-Прилеп кај Плетвар

Сообраќајот на патниот правец Градско-Прилеп кај Плетвар е нормализиран и се одвива непречено во двата правци, соопшти Авто мото сојузот на Македонија (АМСМ).

Фото: Пиксабеј

Објавено на

часот

Сподели

Сообраќајот беше во прекин од 14:15 часот поради сообраќајна несреќа.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ