петок, 19 април 2024

Нормализиран сообраќајот Турново-Босилово

Објавено на

часот

Сподели

Mагистралниот пат А-4, од селоТурново кон село Босилово, Струмичко, e нормализиран, информираат од Автомотосојузот на Македонија .

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ