недела, 3 март 2024

Нормализиран сообраќајот на патниот правец Прилеп – Градско

Објавено на

часот

Сподели

Од 14:35 часот, сообраќајот на овој патен правец, кај местото Тројаци беше во прекин во двата правци поради сообраќајна несреќа.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ