сабота, 24 февруари 2024

Невреме во Велес, откорнати дрвја

Објавено на

часот

Сподели

Во близина на автобуската станица има паднато големо дрво и откорната бандера и сообраќајот е во прекин. Невремето почна околу 15 часот и 30 минути и за брзо време беа поплавени дел од велешките улици.

д

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ