петок, 14 јуни 2024

Невреме и поплави во Штип (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Општината објави повик за пријавување на штетите од невремето во Штип. 

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ