среда, 21 февруари 2024

Неверојатна асистенција на Јокиќ, додаде од задгрб, без гледање (ВИДЕО)

Никола Јокиќ не само што постигна трипл-дабл против Њу Орлеанс, Србинот беше исклучително атрактивен, а посебно внимание привлече една негова луда асистенција.

Објавено на

часот

Сподели

Јокиќ од задгрб, без гледање додаде до Гордон на кого не му беше тешко да ја забие топката и да постигне поени за Денвер.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ