вторник, 16 април 2024

Навивачите беа наш осми играч во Ниш (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Објавено на

часот

Сподели

Неколку илјади среќници што успеаја да дојдат до скапоцениот билет за во нишката сала „Чаир“ не ги штедеа своите гласни жици во обид да им помогнат на своите миленици. Еве моменти од случувањата на трибините видени низ окото на нашиот фоторепортер.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ