среда, 21 февруари 2024

Наполи со специјално видео се збогуваше од Елмас: Ти благодариме за емоциите кои ни ги даде! (ВИДЕО)

Наполи на убав начин го испрати Елиф Елмас кон новиот предизвик откако синоќа и официјално беше потврден трансферот во Лајпциг.

Објавено на

часот

Сподели

„Ти благодариме за емоциите кои ни ги даде. Сега те чекаат нови предизвици и ние секогаш ќе навиваме за тебе“, напишаа од Наполи и објавија видео компилација.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ