недела, 14 април 2024

Накит наместо амајлија

Објавено на

часот

Сподели

 

Со својот уникатен накит „Алекс и Ани” направија вистински бум во САД. Нивната девиза е дека дизајнираат накит што го разубавува телото, го просветлува умот и го зајакнува духот.

Целата последна колекција е фокусирана на позитивна енергија, а накитот има спиритуален и религиозен шарм.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ